ДГ "Веселушко" взе участие на откритата сцена на Читалище "Изгрев " - ДГ Веселушко
Меню Затваряне

ДГ „Веселушко“ взе участие на откритата сцена на Читалище „Изгрев „

Спектакълът започна с коледарската група на ДГ „Веселушко“, с песни и наричания на откритата сцена на Читалище „Изгрев“. След тях с много желание и ентусиазъм, децата от четвърта група „Пчелички“, с учители г-жа Гайдарджиева и г-жа Димова, изпълниха танц на песента „Бяла Коледа“. 

IMG-2ad3dcad9713f7e48d5a6a620e41a414-V
IMG-5f12067ebaa6c89b49a086e4363831d0-V