Спектакълът започна с коледарската група на ДГ „Веселушко“, с песни и наричания на откритата сцена на Читалище „Изгрев“. След тях с много желание и ентусиазъм, децата от четвърта група „Пчелички“, с учители г-жа Гайдарджиева и г-жа Димова, изпълниха танц на песента „Бяла Коледа“.